1

Jak postavit dřevostavbu?

Rozhodli jste se pro stavbu rodinného domu, ale nevíte, jak postavit dřevostavbu? Chcete poradit s představou Vašeho vysněného bydlení? Hledáte radu pro umístění dřevostavby na Vašem pozemku?

S CW Home s.r.o. nemusíte mít obavy. Na začátku naší vzájemné spolupráce se s Vámi sejdeme na Vašem pozemku. Zde prověříme terén, výškové rozdíly, orientaci dle světových stran. Především se ale zaměříme na Vaši představu vysněného bydlení.

Podle toho zpracujeme první nákres Vašeho domu šitého na míru Vašim představám. Právě jsme společně dali život Vašemu vysněnému rodinnému domu.

2

Návrh, projekt, vizualizace

Nejprve se znovu vrátíme na Váš pozemek, abychom zde vyměřili a vykolíkovali Vaši budoucí dřevostavbu. Váš virtuální rodinný dům „zasadíme“ na Vašem pozemku tak, abyste měli jasnou představu o umístění stavby.

Zároveň Vás propojíme s projektantkou, s níž převedete svou představu na papír. Projektantka, s kterou spolupracujeme, Vám díky svým dlouholetým zkušenostem s návrhy rodinných domů pomůže nejenom s vizualizací Vašich představ, ale také s dodržením zákonem stanovených norem.

3

Cenový odhad a financování Vašeho bydlení

Víme, jak postavit dřevostavbu, kde hledat úspory a na čem naopak nešetřit. Ve fázi tvorby cenového odhadu vytváříme detailní rozpis cen, v němž zohledňujeme Vaše konkrétní představy, požadavky a přání.

Při stanovení ceny vždy přemýšlíme dopředu. Dobře víme, že stavbou domu investice nekončí. Proto Vám vypracujeme cenový odhad všech Vašich následných investic pro bezproblémové bydlení po nastěhování. Díky našim zkušenostem hledáme vždy nejefektivnější řešení přesně na míru Vašim požadavkům.

V případě, že hledáte vhodnou možnost k financování Vašeho bydlení, ať už formou hypotéky nebo úvěru, pomůžeme Vám. To vše na jednom místě a bez dalších zbytečných výdajů a starostí.

4

Stavební povolení a stavba Vašeho vysněného domu

Díky komplexním službám, které Vám nabízíme, je stavba Vašeho rodinného domu jednoduchou záležitostí. Nemusíte mít obavy ze složitého vyplňování dokumentů pro účely stavebního řízení. Stavební povolení vyřešíme za Vás a rozhodnutí obdržíte přímo do ruky.

Stavíme na základě zkušeností, které jsme získali v Kanadě. Každá další dřevostavba je pro nás výzvou a motivací. Postavíme pro Vás nízkoenergetické dřevostavby, atypické dřevostavby, bungalovy ve svahu, moderní dřevostavby i pergoly.

Nabízíme Vám také možnost asistované dřevostavby, tedy stavby svépomocí s naší odbornou asistencí a dohledem. Asistované dřevostavby Vám ušetří náklady, čas a starosti.

5

Hrubá stavba a sestavení příček

Velkou předností spolupráce s CW Home s.r.o. je možnost, že si ještě ve fázi hrubé výstavby můžete vybrat finální rozložení místností. Nebudete-li mít přesnou představu o velikosti jednotlivých místností, sestavíme Vám jednotlivé příčky na podlaze hrubé stavby.

Rozestavení příček na podlaze dle Vašeho projektu a případná změna dispozičního řešení představuje ojedinělou možnost rozložení stavby ve fázi, kdy konkurence již skládá připravené bloky. Až po odsouhlasení tohoto rozložení sestavíme vnitřní příčky a postavíme zdi Vašeho nového bydlení.

6

Předání domu a kontrola

Blížíme se do finále. Před samotným předáním dřevostavby společně zkontrolujeme jednotlivé etapy stavby a připravíme dokumenty ke kolaudaci. Rádi Vám pomůžeme i s kolaudační party.

Díky dlouholetým zkušenostem naší sesterské firmy sídlící v kanadském Torontu v kombinaci se zkušenostmi s výstavbou u nás, své práci věříme a stojíme si za kvalitou a zárukou našich dřevostaveb.