Několik vybraných referencí

Řekli o nás

Skvělá komunikace a spolupráce. V CWHome se evidentně soustředí na to, aby výsledek jejich práce byl perfektní. Když se objeví problém, tak neházejí flintu do žita, ale aktivně ho řeší. Sledují aktuální trendy v technologiích, které dokázali aplikovat i na naší tradičně vypadající střeše vybavené fotovoltaikou. Můžu jedině doporučit.
Vojtěch Malý, Bělá pod Pradědem

Vojtěch Malý

Dobrý den, chtěli bychom poděkovat za skvěle provedenou stavbu dřevostavby. Velice jste nám pomohli i s přípravou projektu. Navíc jsme při realizaci částečně využili službu asistované dřevostavby, i zde byla spolupráce výborná.
Chlapi mají zkušenosti, poradí a není problém domluvit se na technických řešeních tak, aby byla skutečně funkční a praktická.

Martina a Tomáš Saidlovi

Chtěli bychom poděkovat za velmi dobře provedenou práci při zhotovení střechy na rodinném domu v Přímělkově. Velká spokojenost s kvalitou provedené práce a ochotou pracovat za každého počasí. Ještě jednou díky.

Jana a Antonín Sobotkovi

„Splnění našeho snu, pomohli nám mladí, ale šikovní. Splní jakékoliv přání,pomohou i radou. Děkujeme.“

Dušan a Jana

Spolupráci s firmou CW Home mohu doporučit. Oprava střechy na domě a nová střecha na pergole, byla realizována bezproblémově a kvalitně. Dodatečné požadavky na vícepráce, nebyl žádný problém. Je příjemné zjistit, že ještě existují kvalitní řemeslníci jako pan Beránek a pan Slivka.

Dalibor Petr
Předchozí reference Další reference