Dobrý den, jsme CW Home s.r.o. Náš příběh se začal odvíjet před několika lety v kanadském Torontu, kde jsme získali zkušenosti a know-how s léty prověřenými postupy, jak správně vybudovat kanadské dřevostavby. A právě kanadské dřevostavby stály za zrodem CW Home.

O několik měsíců později a 6 772 km daleko od Toronta jsme v samém srdci České republiky založili CW Home s.r.o. Sídlíme v Mendlově Vsi, jen pár kilometrů od Havlíčkova Brodu. Díky výhodné poloze našeho sídla a dobré dopravní dostupnosti s napojením na silnici I/38 a dálnici D1 jsme schopni realizovat zakázky nejenom v Kraji Vysočina, ale i ve velké části České republiky.

Kanadské dřevostavby se pro nás staly inspirací

Ovšem nestavíme pouze kanadské dřevostavby. Díky individuálnímu řešení pro Vás doslova a do písmene na míru postavíme atypické i nízkoenergetické dřevostavby, bungalovy ve svahu, pergoly nebo moderní dřevostavby. Kromě toho se specializujeme na tzv. asistované dřevostavby neboli dřevostavby svépomocí s odbornou asistencí a dohledem.

Naší filozofií je postavit dřevostavbu bez kompromisů. Vždy Vám nabídneme efektivní a funkční řešení, spolehlivost a nejvyšší kvalitu. Nechte si postavit kanadské dřevostavby nebo nízkoenergetické dřevostavby od CW Home s.r.o.

Vašek a Michal