Víte, jak by měl vypadat váš vysněný dům? Nejste si jisti, zda se projekt shoduje s Vaší představou vysněného domu? Vlastníte atypický pozemek a bojíte se, že na něm nepostavíte dřevostavbu? Odhoďte své obavy! S námi postavíte nízkoenergetické dřevostavby na míru Vašim představám, dispozicím i vlastnostem pozemků.

Jsme CW Home s.r.o., odborníci na nízkoenergetické dřevostavby na míru. Specializujeme se také na stavbu atypických dřevostaveb, pergol nebo altánů. Mimo to Vám pomůžeme s odbornou asistencí a dohledem, chystáte-li se stavět dřevostavbu svépomocí.

Zaměřujeme se na individuální řešení dřevostavby přesně podle přání investora. Ať už jde o orientaci světových stran při stavbě nízkoenergetické dřevostavby, o výškové rozdíly na Vašem pozemku, o variabilní řešení vašeho bydlení… vždy stavíme dřevostavby na míru

Podívejte se, jak stavíme nízkoenergetické dřevostavby

Pokaždé vyhledáváme funkční a zároveň efektivní řešení pro Vaše nízkoenergetické dřevostavby. Díky našim zkušenostem víme, jaké technologie dřevostavbu a její provoz zbytečně prodražují, ale také které jsou užitečné a úsporné. Osobně Vám tak například vysvětlíme, proč místo tepelného čerpadla využívat sluneční energii.

Máte obavy a noční můry z toho, že Vaše vysněné bydlení nebude odpovídat Vašim představám? Velkou výhodou spolupráce s námi je fakt, že naši zákazníci mají možnost ovlivnit výstavbu nízkoenergetické dřevostavby ještě v jejím průběhu. Příčky a stěny Vám rozmístíme na podlaze ve fázi hrubé stavby a Vy se tak definitivně rozhodnete, jestli se Vám rozmístění zamlouvá.

Objevte výhody nízkoenergetické dřevostavby svépomocí s odborným dohledem

Variabilita, jednoduchost, efektivní řešení na míru… to jsou výhody, které získáte, zvolíte-li spolupráci s CW Home s.r.o. Nebojíme se postavit Váš sen!